Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Aktuality» Nové láhve a etikety

Nové láhve a etikety

Původně jsme s nimi chtěli vyrukovat až kolem února 2014, ale listopadový masakr v našich skladových zásobách to urychlil. Máme nové láhve a etikety!

Po cca 8 letech používání dosavadní 0,5l láhve jsme se rozhodli pro radikální krok, vlastní láhev. Ta původní byla totiž standardní, běžně dostupná pro každého zájemce. Mohla se v ní objevit konkurenční slivovice, tuzemák, vodka, cokoliv. A to není dobře. Vadilo nám to od samého počátku, ale na investici do vlastní formy jsme museli první vydělat.

Nová láhev je kulatá, vyrobena z extra čiré skloviny, má nový typ šroubovacího uzávěru se skrytým závitem, transparentní záklopku, embosované logo na čelní straně a vypouklé dno. Její tvar symbolizuje naše destilační kolony (kotel - límec - rektifikační kolona).

K tomu jsme upravili materiál etikety. Stávající transparentní je sice elegantní, ale bohužel nevýrazná a na barech či regálech není moc dobře vidět. Kvůli lepší čitelnosti, kontrastu a lepšímu lepení bez bublin jsme přešli na strukturovaný papír s nažloutlým, archivním nádechem.

Slivovice Hruškovice Meruňkovice OMG Žufánek

Předchozí láhve jsme nakupovali v Německu a Francii. Tahle se vyrábí v České republice, kousek od Olomouce. A to je další výhoda. Náš produkt je tímto ještě více regionálnější, než byl :)

Jako první se do nových lahví dostala Hruškovice, Meruňkovice a novinky v podobě rynglovice Reine Claude a Oh My Gin. V původních lahvích zůstane jen Slivovice 0,7l, La Grenouille, L'Ancienne a naše dubové speciály.

Věříme, že se vám budou líbit stejně tak, jako nám. Jsme nadšení!

Archiv aktualit »

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru