Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Aktuality» Žufánek ve Sladovně

Žufánek ve Sladovně

Společnost Gastro Pavillon, provozovatel luxusního restaurantu Pavillon a kavárny ERA, otevřela v prostorách jejich bývalého a dnes již legendárního restaurantu U Kastelána novou pivnici Sladovna.

Proč o tom píšeme?

Podnik je totiž rozdělen na dvě části. V první, kuřácké, je klasická pivnice s tankovou Plzní jako křen. A v druhé, větší a nekuřácké, je první tématický bar Žufánek s kompletním sortimentem našich destilátů a likérů a plánovanými limitovanými specialitami, které budou k ochutnání pouze zde! K dispozici jsou i naše absintové sklenice, karafy a fontány, takže pravý požitek z konzumace absintů zaručen.

O váš dokonalý požitek se stará i kuchyně a jídlo, které připravil kuchařský mistr Michal Göth. Navíc součástí "naší" části pivnice je unikátní otevřený rožeň, na kterém se každý pátek opékají vypečené dobroty.

Pivnice je otevřena od úterý do soboty vždy od 15:00 na adrese Kotlářská 51, Brno. Aktuální dění a kulturní program (kupříkladu koncert Záviše 19. 7. 2013) můžete sledovat na jejich Facebook stránce.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Archiv aktualit »

Fotogalerie

Žufánek v pivnici SladovnaŽufánek v pivnici SladovnaŽufánek v pivnici SladovnaŽufánek v pivnici SladovnaŽufánek v pivnici SladovnaAbsinty ŽufánekJídlo SladovnaJídlo SladovnaJídlo Sladovna

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru