Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Dárky

Dárkové balení

Většinu z našich produktů nabízíme i ve formě dárkového balení určeného pro každou příležitost.

Nabídku dárkového balení se snažíme neustále obměňovat a tak se může stát, že dárkové sady nebudou k dispozici každý rok. Do stálého dárkového sortimentu ale patří například:

Populární opletená láhev 0,7l s ročníkovou slivovicí, která podtrhuje původ produktů ze Slovácka, moravské bašty kulturního dědictví, řemeslných dovedností a lidových zvyků. Je oplátána ručně z pedigu a šénu košíkáři z chráněné dílny.

Zimní krabička poslední záchrany a alternativní zdroj tepla v podobě láhve slivovice, skleničky medu a BIO porcovaného čaje.

Luxusní krabička ve stříbrné barvě s lahví Slivovice a dvěma skleničkami z prvotřídního křišťálového skla ze skláren Bohemia Crystal Glass.

Odnosku na tři decovky lze složit ze všech našich 0,1L produktů – slivovice, hruškovice, meruňkovice a absintu St. Antoine.

Fotogalerie

Slivovice opletená láhevDemižon Žufánek

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru