Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Ochutnejte

Ochutnejte

Snažíme se neustále zvyšovat počet restaurací, barů a vináren, kde se můžete setkat s našimi produkty. Zde je seznam míst, kde můžete ochutnat kvalitu našich výrobků, připravovaných s láskou a znalostí.

Zvolte si kategorii:


Nejsme velcí milovníci supermarketových alkoholů a jsme rádi, že naše produkty nenajdete v regálech žádných obchodů. Vyjímku tvoří úžasné prodejny opravdového jídla Sklizeno.cz Jejich prodejny najdete v Brně, Praze a Olomouci a v nich kompletní náš sortiment.

Otevírací doba prodejny Sklizeno.cz Křídlovická 47, Brno:

PO-PÁ: 8:00 - 19:30
SO: 9:00 - 13:00
NE: Zavřeno

Sklizeno.cz Vodičkova 33, Praha:

PO-PÁ: 8:00 - 20:30
SO, NE: 10:00 - 20:00

Kompletní seznam všech Sklizeno.cz prodejen najdete na
jejich webu.

Mezi další farmářské prodejny patří síť Náš Grunt, ve kterých najdete většinou jen naše ovocné destiláty. V Brně jsou to dále prodejny Dobrej špajz a My Food Market. Ve Zlíně prodejna Dary kraje.

Kompletní sortiment v Praze najdete i v sídle a baru společnosti Bartida, ve kterém můžete všechny naše dobroty před koupí ochutnat.

Bartida, Havelská 25 (Dům u Závoje), Praha 1

PO-PÁ: 11:00 - 19:00

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru