Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Dárky» Firemní dárky

Firemní dárky

Firmám a reklamním agenturám nabízíme všechny naše produkty plněné nejen do původních lahví, ale i do obalů odběratele. Na přání zajistíme tisk firemních etiket či laserové gravírování konkrétního loga.

Tisk etiket je nejčastěji prováděn na bílou a nebo transparentní samolepicí fólii pomocí profesionálního tiskového plotru Roland VS-420. Náklady závisí na množství etiket a barevnosti, rádi uděláme cenovou nabídku přímo pro vaši potřebu. Minimální množství lahví s etiketou na přání je 60 kusů (10 kartonů) o objemu 0,5l a 120 kusů (5 kartonů) o objemu 0,1l. Cena dle barevnosti, velikosti a počtu kusů, obvykle kolem 10 Kč za 0,5l etiketu a 7 Kč za 0,1l etiketu.

Laserové gravírování provádíme na špičkovém laseru americké společnosti Epilog a je vhodné i pro detailnější grafiku a text. Cena závisí na velikosti gravírované plochy, respektive času, po jaký běží laser. Počítejte prosím s cenou kolem 30 Kč za 0,5l láhev. Výsledek je vysoce efektní, čistý a precizní.

Na láhve zajistíme i dárkové balení určené buď pro samotnou láhev a nebo větší krabičku doplněnou o drobnosti v podobě skleniček, svíček ze včelího vosku, medu, povidel, přívěsků atd.

Možností a kombinací je spousta a proto každou jednotlivou zakázku řešíme individuálně a přímo pro daného zákazníka. Napište nám, zavolejte a nebo nás navštivte. Něco společně vymyslíme.

Fotogalerie

Slivovice Žufánek Czech tourismSlivovice Žufánek TipgamesHruškovice Žufánek Judita VítkoviceSlivovice Žufánek SikaSlivovice Žufánek Laboratoř Morava

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru