Měníme název firmy

16.08.2019

ŽUSY s.r.o. Tento název firmy nás provázel od prvopočátku našeho podnikání a to ještě i před lihovarnickou kariérou. Zkratka, jak správně tušíte, znamená Žufánek a synové. V naší lihovarnické éře ale ŽUSY skoro nikomu nic neříká, všichni nás znají jako ty Žufánky. Jmenujeme se tak. Proto nadešel čas ke změně. Od 16.8.2019 je v Obchodním rejstříku zapsána společnost ŽUFÁNEK s.r.o.

Taháme za brzdu

02.12.2018

Naše stále rostoucí tempo a pracovní vytížení dosáhlo vrcholu. V listopadu zkolaboval otec, který musel okamžitě do nemocnice, kde strávil 14 dnů. Diagnóza – celkové vyčerpání organismu. 2.12. odpadl Jan, ale tak závažným způsobem, že léčba může zabrat roky.

Celý prosinec a leden jsme strávili po nemocnicích a nikdo neměl moc pomyšlení na plnění a výrobu. Taháme tedy za záchrannou brzdu a zpomalujeme. Pryč jsou naše plány na představení nových produktů. Naopak, budeme celé to naše portfolio zužovat a už se nebudeme snažit o to, aby byla pořád zásoba a nedocházelo k výpadkům.

Dubied – Žufánek

03.09.2018

Na základě objeveného receptu nejstaršího komerčně vyráběného absintu Dubied Père et Fils jsme připravili přesnou reprodukci. Láhev šla do prodeje v září 2018, vyprodala se za dvě hodiny a během pár dnů se její cena dostala na částky přesahující 20.000 Kč.

Pokud se vám podaří tu láhev hezky uchovat, předávat z generace na generaci, tak za 200 let z ní bude hotový grál a předmět neuvěřitelné touhy. Do toho!

Máme vlastní decovky

24.05.2018

Ve stejnou dobu, jako jsme představili novou grafickou podobu našich etiket, došlo i k představení naší vlastní 100 ml láhve. Ano, máme vlastní decovky! Po pěti letech používání naší velké láhve jsme si mohli dovolit vytvořit i formu na její zmenšenou verzi. A až teď, po 18 letech na trhu, se nám podařilo sjednotit celou produkci do jednoho kompaktního celku. Uff.