Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Dárky» Vlastní značka

Vlastní značka

Chcete využít našich znalostí a dovedností při výrobě alkoholických nápojů? Chtěli byste mít vlastní produkt, který by nesl vaši značku?

Nabízíme možnost plnění všech našich produktů do (v podstatě) jakékoliv skleněné láhve. Můžete tak mít produkt, který si pojmenujete dle vašeho přání. Není to jen případ hotelových řetězců, které tímto můžou mít vlastní produkt pro své hosty, ale i restaurace se svojí privátní značkou či firmy, které budou mít "svůj" firemní nápoj.

Příkladem budiž Ringlovice (rynglovice) pro Ringoland v Hotelu Berg, Absinthe Green Fairy Superior plněný pro Australský trh, Le Gin Occulte pro Le Valmont club, Lokální Slivovice pro Ambi Lokál, Hemingway absinthe pro Hemingway bar, Likér Konstantin pro Kontantinovy lázně atd.

Pro hlubší a déletrvající spolupráci nabízíme vývoj zcela nových nápojů, které můžeme vyrábět exkluzivně jen pro vás.

Navštivte nás. Rádi vám ukážeme prostředí v jakém nápoje vznikají a suroviny, ze kterých se rodí.

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru