Prodej švestek

19.08.2013

Letošní úroda je jedna z nejlepších v posledních 10 letech. Minulý týden jsme začali se sběrem a už teď vidíme, že ovoce bude víc, než dokážeme sami zpracovat.

Nabízíme proto k prodeji ručně sbírané švestky z našich ekologických sadů v CHKO Bílé Karpaty. Je to to samé ovoce, ze kterého vzniká naše Slivovice Žufánek, která byla oceněna značkou Regionální potravina a která je naším nejprodávanějším produktem.

Ovoce je ideálně vyzrálé, sbírané do nerezových van. Z nich je šnekovým dopravníkem a pumpou vytlačováno do připravnených nádob. Z toho důvodu je nutné, aby zájemce přivezl své nádrže, barely či igelitové pytle. Do nich mu bude jemně podrtěné ovoce naplněno.

Cena za jeden kilogram je 10 Kč. Za to obdržíte špičkovou kvalitu ovoce s jasně daným původem a charakteristikou naší oblasti.

Prodej bude organizován dle požadavků a časových možností. Vždy se bude prodávat pouze ovoce sbírané ve stejný den, jako den vašeho nákupu. To zaručí perfektní čerstvost a zamezí rozkvašení a hnilobě jako tomu bývá ve skladech různých prodejců.

PRODEJ UKONČEN, DĚKUJEME!