Bráškovice Agraelus

11.10.2022

Aktuality

Tl;dr: nemáme skladem žádné Bráškovice, všechny je vzal Agraelus a my sami se dostali k jednomu jedinému balení tím, že jsme si o něj napsali. Všechny se za tři hodiny vyprodaly a za ty násobné přeprodeje na různých bazarech nemůžeme. Nezlobte se, prosím.

Přiznám se. Tímto krátkým úvodem pro ty, kteří nechtějí číst delší texty, jsem chtěl odpovědět na stovky dotazů, které dostáváme od fanoušků a odběratelů největšího českého Twitch streamera. Že nevíte co to znamená? Zeptejte se vašich dětí. Jsme boomeři.

Agraelus, vlastním jménem Vojtěch Fišar, je známý český youtuber a hlavně streamer, jehož hraní videoher sleduje na platformě Twitch přes 600.000 lidí a jehož v roce 2021 ho Forbes umístil na druhé místo v žebříčku 10 nejlépe placených youtuberů Česka. Je známý svou charitativní činností, kdy například 27. září 2020 spolu s herním vývojářem Danielem Vávrou u hry Mafia: Definitive Edition na charitu Dejme dětem šanci vybral částku 770 000 Kč.

Tímto streamem také stanovil český rekord platformy Twitch pro nejsledovanější stream, na který se dle serveru TwitchTracker dívalo v jednu chvíli více než 54 000 diváků, čímž překonal předchozí rekord 28 tisíc diváků, který sám stanovil o několik dní dříve.

Letos se Vojtěch rozhodl pro dárek pro své fanoušky, limitovanou edici naší hruškovice jako součást svého merche. Stočili jsme pro něj speciální várku a podíleli se na dárkovém balení.

A strhla se bitka.

Celý náklad se za tři hodiny kompletně vyprodal a dnes ho u něj na e-shopu ani nenajdete. Jakoby tam nikdy nebyl.

Nu a nám se od té doby hlásí na stránkách tisíce lidí pídící se po informacích. Toto je aktualita hlavně pro ně.

Agraele, upřímně gratulujeme k úspěchu. Rádi jsme se na tom podíleli a tu jednu krabici si uschováme do archívu.

Tak zase někdy!