Žufánek.cz - ovocnářství, včelařství a lihovarnictví

Rodinný ovocný lihovar Žufánek, výrobce 100% přírodních destilátů a likérů

Našim zaměřením, chloubou a nabídkou jsou kvalitní alkoholické nápoje, které sami s oblibou pijeme a které bychom si sami kdykoliv koupili. Připravujeme je z ovoce pěstovaného v režimu ekologického zemědělství v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a z vybraných bylin a koření ať už od nás, nebo z dálného východu.

K naší první Slivovici se postupně přidala tradiční Hruškovice, Meruňkovice, Borovička, Ořechovka, Višňovka a netradiční speciality jako je Medový Žufánek, Kontušovka, Máta Hari, Slivovice z dubového sudu, Hruškovice z dubového sudu, rynglovice Reine Claude, gin OMG, jeho limitovaná edice OMFG a první destilované české absinty dle původních postupů a receptů - Absinthe St. Antoine, La Grenouille, Mead Base a L'Ancienne.

Firemním mottem jsou „100% přírodní produkty” a jsme zásadně proti umělým aromatům, barvivům a náhražkám. Všechny produkty jsou ručně vyráběny v limitovaných sériích podle toho, jaký je daný rok úroda.

Věříme, že vám budou chutnat stejně tak, jako nám.

Následující stránky jsou věnovány tvrdému alkoholu, který je určen pouze pro zralé konzumenty a zájemce starší 18 let.

Katalog produktů Žufánek [PDF, 7.26 MB]

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru