Nacházíte se zde: Žufánek.cz » Aktuality» Vítejte na nových stránkách

Vítejte na nových stránkách

Původní podoba webu zufanek.cz nám sloužila dlouho a sloužila dobře. S postupným rozšiřováním našeho sortimentu se ale ukázaly slabiny použitého systému.

Kvůli chybějícímu publikačnímu nástroji bylo přidávání nových stránek velmi složité a pro neúnavného lihovarníka téměř nemožné. Proto jsme se rozhodli o kompletní redesign webu, který by poskytoval souhrnné informace o všech produktech a celém dění v našem rodinném lihovaru.

Struktura webu dodržuje logiku nastolenou v předchozí verzi, tedy horizontální menu s hlavními stránkami a podstránky, které se z předchozí verze přesunuly z pravé strany na levou.

Došlo k odstranění formuláře se základní objednávkou produktů, který nám neumožňoval žádné pokročilé fukce, jakými jsou věrnostní slevy, kombinace různých produktů a spoustu dalších. Po kliknutí na stránku E-shop dojde k přesměrování do moderního obchodu Lepší nálada, ve kterém naleznete všechny naše produkty, z nichž některé v předchozím formuláři kvůli nemožnosti rozšíření dokonce chyběly.

Změna stránek je jedinou změnou v prezentaci našich produktů. Ty zůstávají nadále poctivé a 100% přirodní stejně jako před 10 lety, kdy jsme je pro vás začali vyrábět.

Vítejte!

Archiv aktualit »

Rodinnou firmu ŽUSY s.r.o. založili v roce 2000 manželé ing. Marcela a Josef Žufánkovi se svými syny Martinem, Josefem a Janem. Cílem firmy je budování tradičního ovocného lihovaru se zaměřením na výrobu přírodních destilátů a likérů mezi něž patří např. slivovice, hruškovice, absinth, meruňkovice a gin


cz, en, de, ru